Co umíme a jak dlouho už to děláme

Účetnictví Braunschlager

Otevírací doba
Po - Čt: 09:00 - 17:00
Adresa
Turgeněvova 1297/11, 618 00, Brno
Rychlý kontakt
+420 604 158 024

1996 - 2002

 

Podnikání při zaměstnání

Účetnictví a činnostem spojeným s tímto oborem se majitel věnuje od roku 1996, kdy začal vést účetnictví jako osoba samostatně výdělečně činná při zaměstnání v České spořitelně. Postupně za roky tvrdé účetní práce vybudoval síť zákazníků, kteří využívají jeho služeb dodnes. V roce 2002 se rozhodl věnovat jen účetnictví a se svým zaměstnavatelem se rozloučil.

2002 - 2009

 

Hledáme své místo na trhu

Po skončení zaměstnání se majitel plně začal věnovat podnikání jako OSVČ. Postupně získával nové zákazníky, většinou na doporučení stávajicích klientů. S narůstajicích počtem zákazníků rostl i počet oborů, které účtoval. Získaval více a více zkušeností. V roce 2009 se majitel rozhodl převést veškeré své aktivity na společnost Účetnictví Braunschläger s.r.o., která tak navázala na činnost OSVČ.

2009 - 2019

 

Jsme dobře známou firmou

Dnes máme čtyři stálé zaměstnance a služby poskytujeme cca 100 stálým zákazníkům, kteří podnikají v nejrůznějších oborech. Nabídka služeb již dávno nezahrnuje pouze daně a účetnictví, ale firma poskytuje kompletní a komfortní služby na míru od vyzvedávání dokladů až po personální služby.

2019 - 2022

 

Doba COVIDová

Můžete si být jistí, že u nás se ani s příchodem COVIDu vůbec nic nezměnilo, provoz nebyl nějak omezen ani limitován. Veškerou práci jsme odvedli, tak jak jsou zákazníci zvyklí. Dodržujeme platná opatření a nařízení a dbáme na Vaše maximální bezpečí, schůzky jsme schopni vést virtuálně i po telefonu a veškerou dokumentaci jsme schopni si vyzvednout (a následně předat) bezkontaktně.

2022 - ???

 

Současnost

I přesto, že v některých obdobích, hlavně daňových, máme hodně práce, rádi přivítáme nové zákazníky. Pokud Vás naše služby zaujaly, ozvěte se nám. Rádi Vám nezávazně zpracujeme cenovou nabídku přesně na míru.

Garance

Vaše doklady a Vaše data jsou v bezpečí. Vaše osobní údaje, které nám poskytnete, zpracováváme transparentně, korektně a v souladu s právními předpisy, zejména s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracování osobních údajů – GDPR a zákonem o ochraně osobních údajů. Veškeré činnosti provádíme na základě písemné smlouvy, ve které se stanoví rozsah činností, odpovědnost dodavatele, odpovědnost odběratele a cena předem. Činnost firmy je pojištěna.